Gala finałowa 3 edycji SLA

W poniedziałek, 4 grudnia, 2023 roku, odbyła się trzecia edycja programu SLA, która miała miejsce w imponującej Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych. Hubsapa miała zaszczyt być sponsorem tego wydarzenia. W tym prestiżowym otoczeniu, uczestnicy programu zaprezentowali swoje innowacyjne projekty skupione na zrównoważonym rozwoju. Pięć zespołów przedstawiło swoje unikalne koncepcje, które były oceniane przez panel ekspertów.

Imprezę wzbogacił koncert Natalii Lesz. Kulminacją było ogłoszenie zwycięzców i uroczyste wręczenie nagród. Atmosferę jeszcze bardziej rozgrzał Usamah Afifi, prezes Hubsapa i przewodniczący rady nadzorczej Instytutu myśli europejskiej, Przemawiając i zachęcając do dalszej współpracy z instytutem.

Po zakończeniu oficjalnej części, uczestnicy i goście udali się na poczęstunek, gdzie przy kieliszku wina odbywały się rozmowy i wymiana doświadczeń. Tegoroczna edycja SLA po raz kolejny rozszerzyła świadomość młodych ludzi na temat zrównoważonego rozwoju, koncentrując się na czterech filarach: technologii, rozwoju osobistego, przedsiębiorczości i społeczeństwa. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *