KURSY E-LEARNING

Nasza działalność łączy intuicyjne podejście z zaawansowaną technologią, pozycjonując nas jako jednych z liderów w branży e-learningowej w Polsce. Nasza unikalna filozofia pozwala klientom na elastyczne dostosowanie się do zmiennych potrzeb edukacyjnych, podczas gdy innowacyjne rozwiązania zwiększają skuteczność procesu nauczania. 

01.

KURSY E-LEARNING

Specjalistyczne kursy e-learningowe

Nasze specjalistyczne kursy e-learningowe są tworzone indywidualnie, między innymi o tematyce technologicznej, z uwzględnieniem standardów i dostosowane do wizerunku marki. Unikamy gotowych wzorów i schematów, podchodząc do procesu kreatywnie i z naciskiem na skuteczność. Stwórz razem z nami kurs e-learningowy na miarę i zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.

02.

KURSY E-LEARNING

Zadania interaktywne

Aktywność, której oczekujemy od uczestnika, stymuluje aktywne uczestnictwo w szkoleniu online i rozbudza kreatywność. Stworzymy oryginalne scenariusze zadań, które skuteczniej pomogą osiągnąć zamierzone cele edukacyjne.

E-LEARNING

03.

KURSY E-LEARNING

Materiały wideo

Filmy to doskonałe uzupełnienie dla kursów online. Mogą one zawierać na przykład demonstracje technik sprzedażowych, zapisy ekranu ilustrujące działanie Twojego programu, krótkie prelekcje czy prezentacje Twojego produktu. Pomocne są w pełnym wykorzystaniu możliwości, jakie daje wideo. Jeśli zdecydujesz, podjęcie się tworzenia nagrań oraz ich obróbki leży w naszym zakresie.

04.

KURSY E-LEARNING

Animowane prezentacje

Projektujemy animacje zarówno w formacie 2D, jak i 3D. Stanowią one doskonałe narzędzie do pokazywania właściwości produktu czy funkcjonowania Twojej usługi – pobudzają kreatywność i umożliwiają pełne zrozumienie Twojego konceptu. Jest to materiał pełen wartości i zaangażowania, który przyciąga wzrok i pomaga w przyswojeniu istotnych treści. Do animacji dodajemy głos lektora i ścieżkę dźwiękową.

05.

KURSY E-LEARNING

Dlaczego powinieneś z nami współpracować?

Mamy bogate doświadczenie połączone z ekspertyzą w zakresie dydaktyki, technologii i marketingu.

Odróżnia nas kreatywność. Nie korzystamy z gotowych szablonów ani wzorów. Projektujemy indywidualnie dostosowane kursy e-learningowe. Są one tworzone od zera, z uwzględnieniem Twoich celów i potrzeb, oraz są idealnie dostosowane do Twoich pracowników czy partnerów biznesowych.