Zbieraj dane i zamień je na pożyteczne informacje – Analiza Danych i Big Data w czasie rzeczywistym, Zarządzanie wiedzą.

Zarządzanie informacją i Big Data

Ilość informacji zbieranych z wielu różnych źródeł rośnie w trybie wykładniczym i przewiduje się że niedługo będą się podwajać co 18 miesięcy. Trendy w obszarze dynamicznie rozwijającym się IoT (Internet of Things) potwierdzają to. Hubasapa pomaga klientom dostosować się do nowej rzeczywistości, gdzie pojawia się potrzeba analizowania, korelowania, wizualizacja I możliwość dostępu do wszystkich danych w czasie rzeczywistym. Eksperci Hubsapa łączą głęboką wiedzę techniczną z wiedzą operacyjną/biznesową (znajomość biznesu klientów).

Do zapewnienia Państwu powyższych usług potrzebne jest zrozumienie:

Potrzeb klientów i wymaganych wskaźników operacyjnych/biznesowych/regulacyjnych i znajomość najlepszych praktyk w wdrożeniu rozwiązań analitycznych, przechowywania i przetwarzania danych pod klucz lub przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury klientów.

  • Jak zbierać dane z różnych źródeł danych, od sterowników przemysłowych, danych telemetrycznych, obrazu, filmów po dane transakcyjne i ich integracja.
  • Jak eliminować redundancji, błędów w danych- poprawienie I zarządzanie jakością danych.
  • Jak poprawić bezpieczeństwo dostępu do danych zgodnie z przepisami.
  • Jak wdrożyć rozwiązania do przechowywania i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym.
  • Jak analizować duże zbiory danych, inteligentnie korelować różne zdarzenia i sformułować wnioski predykcyjne.
  • Jak przedstawić/wizualizować dane/informacje w sposób umożliwiający efektywne i czytelne operacyjne wykorzystanie.

Dzięki praktycznemu doświadczeniu, wiedzy biznesowej oraz znajomości szerokiego portfolio produktów, zespół Hubsapa, zaprojektuje optymalne kompleksowe rozwiązania dostosowane do bieżących potrzeb Twojej organizacji.